Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 690 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 490 mm |
| Височина | 270 mm |
Вътрешни размери
| Ширина | 625 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 425 mm |
| Височина | 205 mm |
Детайли
| Измерване на отделенията | BG 60x40 |
|---|---|
| Материал | Полипропилен |
| Нетен обем | 53 l |
| Цвят | Черно |
| Може да се мие в съдомиялна машина | Да |
| Материал, безопасен за храните | Да |
| Без BPA | Да |
| Може да се подрежда | Да |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Тегло | 1 kg |