Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Размери
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 680 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 400 mm |
| Височина | 321 mm |
Вътрешни размери
| Ширина | 538 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 355 mm |
| Височина | 255 mm |
Детайли
| Цвят | Черно |
|---|---|
| Нетен обем | 46 l |
| Може да се мие в съдомиялна машина | Да |
| Материал, безопасен за храните | Да |
| Без BPA | Да |
| Може да се подрежда | Да |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Тегло | 1,27 kg |