Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Размери
| Ширина | 1.480 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 460 mm |
| Височина | 2.140 mm |
Детайли
| цвят | Графитно сиво |
|---|---|
| Материал на продукта | Композитен материал |
| Повърхност/довършителни работи | Camguard® |
| Брой на подпори | 1 |
| Сума между равнището | 5 |
| Товароносимост | 800 kg |
| Капацитет на натоварване на междинния рафт | 190 kg |
| Храни сейф | Да |
| Сертифициран/включен в списъка на NSF | Да |
| Без BPA | Не |
| Температура на: | -38 °C |
| Температура към: | 88 °C |
Доставка
| Начин на доставка | Пакет |
|---|---|
| Доставка от страна | Частично сглобени |
| Брутно тегло | 31,02 kg |
| Нето тегло | 26,59 kg |