Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Размери
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 438 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 703 mm |
| Височина | 1.016 mm |
| Разстояние между релсите | 76 mm |
Детайли
| Измерване на отделенията | GN 1/1, 6,5 cm tief |
|---|---|
| Диаметър на ролката | 127 mm |
| Капацитет на натоварване | 45 kg / комплект релси |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 15 kg |
| Нетно тегло | 12,70 kg |