Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Размери
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 516 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 783 mm |
| Височина | 1.014 mm |
| Разстояние между релсите | 77 mm |
Детайли
| Брой вложки | 9 |
|---|---|
| Размер на рафта | BG 60x40 |
| Брой роли | 4 |
| Диаметър на ролката | 127 mm |
| Капацитет на натоварване | 18 kg на комплект релси |
| Материал, безопасен за храните | Да |
| Без BPA | Не |
| Включен в списъка на NSF | Не |
| Подходящ за фризер | Да |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 16,53 kg |