Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Насоки
Размери
| Ширина | 520 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 415 mm |
| Височина | 655 mm |
Детайли
| Цвят | Черно |
|---|---|
| Капацитет | 37,90 l |
| Повишаване на температурата за студени напитки | приблизително 1,50 °C за 4 часа |
| Може да се мие в съдомиялна машина | Да |
| Материал, безопасен за храните | Да |
| Може да се подрежда | Да |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Тегло | 12,04 kg |