Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
ЗАБЕЛЕЖКА
Насоки
Размери
| Ширина | 432 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 654 mm |
| Височина | 568 mm |
Детайли
| Цвят | Шистово синьо |
|---|---|
| Капацитет | 34 l |
| Загуба на температура при гореща храна | приблизително 6 °C за 4 часа |
| Повишаване на температурата при студена храна | приблизително 1 °C за 4 часа |
| Материал, безопасен за храните | Да |
| Може да се мие в съдомиялна машина | Да |
| Може да се подрежда | Да |
| Включен в списъка на NSF | Да |
| Без BPA | Да |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Брутно тегло | 12,24 kg |
| Нетно тегло | 11,35 kg |