Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимство на продукта
Изпълнение
Качество
Размери
Насоки
Размери
| Ширина | 700 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 530 mm |
| Височина | 230 mm |
Детайли
| Брой роли | 4 |
|---|---|
| Максимално количество за пълнене | 136 kg |
| Може да се мие в съдомиялна машина | Да |
| Материал, безопасен за храните | Да |
| Може да се подрежда | Не |
| Включен в списъка на NSF | Да |
| Без BPA | Да |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Тегло | 8,86 kg |