Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Насоки
Размери
| Диаметър | 300 mm |
|---|---|
| Ширина на продукта | 300 mm |
| Височина на продукта | 139 mm |
Детайли
| Материал | Алуминий |
|---|---|
| Топлоустойчивост | до 230 °C |
| Подходящ за фурна | да |
| Индукция | да |
| Подходящ за котлони | да |
| Подходящ за миене в съдомиялна машина | да |
| Подходящ за фризер | да |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Тегло | 1,96 kg |