Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Свързване
Размери
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 350 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 260 mm |
| Височина | 270 mm |
Размери на чекмеджетата за сушене
| Ширина | 250 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 200 mm |
Детайли
| Обща площ за сушене | 2.600 cm³ |
|---|---|
| Операция |
Стойности
| Захранване | ток |
|---|---|
| Мощност | 500 Watt |
| Напрежение | 230V |
| Честота | 50 Hz |
| Фаза(и) | 1N/PE |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 4,46 kg |
| Нетно тегло | 4 kg |