Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 375 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 500 mm |
| Височина | 825 mm |
Вътрешни размери
| Ширина | 293 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 430 mm |
| Височина | 430 mm |
Детайли
| Материал | Неръждаема стомана |
|---|---|
| Цвят | Черно |
| Отварящи се врати | 1 |
| Нетен обем | 48 l |
| Осветление | LED |
Охлаждане
| Температура | 0 °C до 18 °C |
|---|---|
| Хладилен фактор | Статичен |
| Размразяване | Ръководство |
| Хладилен агент | R600a / 0,03 kg |
| Климатичен клас | N |
| Клас на енергийна ефективност | B |
Стойности
| Режим на работа | Електрически |
|---|---|
| Мощност | 90 Watt |
| Консумация на енергия kwh/24h | 0,43 |
| Напрежение | 220 - 240 волт |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 29 kg |