Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Камера за печене
Указания
Насоки
Размери
| Ширина | 1.112 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 1.030 mm |
| Височина | 720 mm |
Вътрешни размери
| Ширина | 700 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 700 mm |
| Височина | 150 mm |
Детайли
| Брой на камерите | 2 камери за печене |
|---|---|
| Пици на камера | 4 |
| За пици с | Ø 34 cm |
| Вид отопление | Горна и долна топлина |
| Температура до | 450 °C |
Стойности
| Връзка | Електрически |
|---|---|
| Напрежение | 400V |
| Фази | 3N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 309 kg |