Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимство на продукта
Изпълнение
Качество
Мощност на присъединяване
Размери
ЗАБЕЛЕЖКА
Насоки
Размери
| Ширина | 450 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 500 mm |
| Височина | 330 mm |
Детайли
| Цвят | Червено |
|---|---|
| Зърнистост на шлифовъчната лента | K 120 |
| Филцов полиращ диск | 200 mm x 25 mm |
| Обороти за мин. | 2.980 |
Стойности
| Мощност | 500 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 230V |
| Честота | 50 Hz |
| Фаза(и) | 1N/PE |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 18,30 kg |
| Нетно тегло | 13,70 kg |