Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Хладилни отделения
Вътрешно оборудване
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 740 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 830 mm |
| Височина | 1.990 mm |
Вътрешни размери
| Ширина | 624 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 702 mm |
| Височина | 1.394 mm |
Размери на скарите
| Ширина | 530 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 650 mm |
| Скари | GN 2/1 |
Детайли
| Продукт | Фризер |
|---|---|
| Брутен обем | 650 l |
| Нетен обем | 440 l |
| Вид на вратата | Масивна врата |
Охлаждане
| Хладилен фактор | Циркулиращ въздух |
|---|---|
| Размразяване | Автоматичен |
| Хладилен | R290 |
Стойности
| Режим на работа | Електрически |
|---|---|
| Мощност | 480 Watt |
| Напрежение | 230V |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 135 kg |
| Нетно тегло | 112 kg |