Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Охлаждане
Хладилни отделения
Вътрешно оборудване
Свързване
Размери
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 1.480 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 830 mm |
| Височина | 1.990 mm |
Вътрешни размери
| Ширина | 1.364 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 702 mm |
| Височина | 1.394 mm |
Размери на скарите
| Ширина | 530 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 650 mm |
| Скари | GN 2/1 |
Детайли
| Продукт | Фризер |
|---|---|
| Неръждаема стомана Дебелина | 0,70 mm |
| Брутен обем | 2,93 m³ |
| Нетен обем | 960 l |
| Вид на вратата | Масивна врата |
| Охлаждане | |
| Хладилен фактор | Циркулиращ въздух |
| Хладилен агент | R290 / 0,14 kg |
| Температура | -22 °C °C до -18 °C |
Стойности
| Захранване | ток |
|---|---|
| Мощност | 780 Watt |
| Напрежение | 220 - 240 волт |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 211 kg |
| Нетно тегло | 174 kg |