Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Нашата препоръка
Качество
Охлаждане
Хладилни отделения
Вътрешно оборудване
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 820 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 920 mm |
| Височина | 2.080 mm |
Вътрешни размери
| Дълбочина | 862 mm |
|---|
Детайли
| Нетен обем | 650 l |
|---|---|
| Капацитет | 54x 5 Liter или 36x 7 Liter Кофа за лед |
| Вид на вратата | Масивна врата |
Охлаждане
| Температура | -24 °C до -12 °C |
|---|---|
| Хладилен фактор | Циркулиращ въздух |
| Размразяване | Автоматичен |
| Хладилен | R290 |
Стойности
| Режим на работа | Електрически |
|---|---|
| Мощност | 692 Watt |
| Напрежение | 230V |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 221 kg |
| Нетно тегло | 160 kg |