Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Указания
Изпълнение
Качество
Камера за печене
Насоки
Размери
| Ширина | 1.340 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 1.270 mm |
| Височина | 680 mm |
Вътрешни размери
| Ширина | 1.050 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 1.050 mm |
| Височина | 150 mm |
Детайли
| Брой на камерите | 2 камери за печене |
|---|---|
| Пици на камера | 9 |
| За пици с | Ø 35 cm |
Система за готвене
| Вид отопление | Горна и долна топлина |
|---|---|
| Температура до | 450 °C |
Стойности
| Режим на работа | Електрически |
|---|---|
| Мощност | 25,80 kW |
| Напрежение | 400V |
| Фаза(и) | 3N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 238 kg |