Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимство на продукта
Изпълнение
Качество
Обхват на доставката
ЗАБЕЛЕЖКА
Насоки
Размери
| Ширина | 1.750 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 2.800 mm |
| Височина | 2.400 mm |
Детайли
| Материал | Неръждаема стомана AISI 304 |
|---|---|
| Цвят | Неръждаема стомана |
| Операция | Цифров |
| Ширина на вратата | 800 mm |
| Температура | 50 °C до 300 °C |
| Водно захранване | 1/2" Zoll |
| Изпускане на пари | Ø 13 |
Стойности
| Мощност на тока | 3,50 kW |
|---|---|
| Напрежение | 380V |
| Фаза(и) | 3N/PE |
| Честота | 50 Hz - 60 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 2.100 kg |
| Нетно тегло | 1.870 kg |