Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Място за готвене
Обхват на доставката
Указания
Насоки
Размери
| Ширина | 2.100 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 600 mm |
| Височина | 850 mm |
Размери на готварския плот
| Ширина | 380 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 398 mm |
| Диаметър на горелката | 100 mm |
| Разстояние между горелките | 382 mm |
Стойности
| Режим на работа | Газ |
|---|---|
| Обща мощност | 42,50 kW |
| Връзка за газ | 1/2 цола |
Среден разход на гориво
| Kcal / ч | 36543.42 |
|---|---|
| Пропан бутан ( G30 / G31 ) | 3.352 кг/ч |
| Природен газ H ( G20 ) | 4.497 m³/h |
| Природен газ L ( G25 ) | 5.231 m³/h |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 133 kg |
| Нетно тегло | 120 kg |