Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Обхват на доставката
Указания
Насоки
Размери
| Ширина | 300 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 600 mm |
| Височина | 1.020 mm |
| Обща височина | 1.020 mm |
Размери мивка
| Ширина | 230 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 286 mm |
| Височина | 220 mm |
Детайли
| Макс. Капацитет | 8 l |
|---|---|
| Средно време за пържене | 5 ' |
Стойности
| Връзка | Газ |
|---|---|
| Мощност | 6,60 kW |
Среден разход на гориво
| Kcal / ч | 5.676 |
|---|---|
| Btu / ч | 22.519 |
| Пропан бутан ( G30 / G31 ) | 0,52 кг/ч |
| Природен газ H ( G20 ) | 0,70 m³/h |
| Природен газ L ( G25 ) | 0,81 m³ |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 33 kg |
| Нетно тегло | 29,70 kg |