Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Обхват на доставката
Указания
Насоки
Размери
| Ширина | 1.098 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 480 mm |
| Височина | 640 mm |
Детайли
| Брой шишове | 2 бр. |
|---|---|
| Възможен брой пилета | до 12 парчета |
Стойности
| Свързване | пропан газ |
|---|---|
| Мощност | 11 kW |
| Kcal / ч | 9.116 |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 76 kg |