Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Леген
Обхват на доставката
Указания
Насоки
Опционални аксесоари:
Размери
| Ширина | 800 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 714 mm |
| Височина | 1.070 mm |
Размери мивка
| Ширина | 306 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 340 mm |
| Височина | 300 mm |
Детайли
| Брой мивки | 2 |
|---|---|
| Капацитет | 30 l + 30 l |
| Връзка за вода | 3/4" |
| Отводняване | 1/2" |
Стойности
| Връзка | Газ |
|---|---|
| Мощност | 20 kW |
| Мощност за 24 часа | 6 kW |
Среден разход на гориво
| Kcal / ч | 17.200 |
|---|---|
| Пропан бутан ( G30 / G31 ) | 1,58 кг/ч |
| Природен газ H ( G20 ) | 2,12 m³/h |
| Природен газ L ( G25 ) | 2,46 m³/h |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 102 kg |
| Нетно тегло | 92 kg |