Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Указания
Изпълнение
Качество
Грил повърхност
Обхват на доставката
Насоки
Опционални аксесоари:
Размери
| Ширина | 300 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 600 mm |
| Обща височина | 1.020 mm |
Грил повърхност
| Ширина | 296 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 430 mm |
Детайли
| Максимална температура | над 320 °C |
|---|---|
| Повърхност | Набразден |
Стойности
| Връзка | Газ |
|---|---|
| Мощност | 4 kW |
Среден разход на гориво
| Kcal / ч | 3.439 |
|---|---|
| Btu / ч | 13.649 |
| Пропан бутан ( G30 / G31 ) | 0,31 кг/ч |
| Природен газ H ( G20 ) | 0,42 m³/h |
| Природен газ L ( G25 ) | 0,49 m³/h |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 32 kg |