Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Програми
Приложение
Качество
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 700 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 530 mm |
| Височина | 440 mm |
Размери на камерата
| Ширина | 520 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 410 mm |
| Височина | 440 mm |
Детайли
| Материал | Неръждаема стомана |
|---|---|
| Операция | Цифров |
| Капацитет на помпата | 21 m³/h |
| Макс. Вакуум | 99 % |
| Брой на уплътнителните ленти | 2 |
| Заваръчна лента | 405 mm |
| Брой заваръчни пръти | 4 |
Стойности
| Мощност | 800 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 230V |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Тип на доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 89 kg |