Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Обслужване/Управление
Свързване
Размери
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 416 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 667 mm |
| Височина | 646 mm |
Капацитет
| Размер | 7 x GN 1/1 на дълбочина от 65 mm или |
|---|---|
| Размер | 4 x GN 1/1 на дълбочина от 100 mm |
Стойности
| Напрежение | 230V |
|---|---|
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz - 60 Hz |
| Мощност | 1,80 kW |
Доставка
| Доставя се монтиран | |
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Брутно тегло | 46 kg |
| Нетно тегло | 38 kg |