Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
GIANT PANS - от UBERT - Произведено в Германия
Изпълнение
Качество
Насоки
Размери на настолния уред
| Ширина | 450 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 500 mm |
| Височина | 250 mm |
Размери тиган
| Диаметър | 650 mm |
|---|
Детайли
| Материал | Чугун, Неръждаема стомана |
|---|
Стойности
| Мощност | 5,20 kW |
|---|
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 30 kg |