Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Качествен нож за маса
Свързване
Размери на зеленчукорезачката
Размери на масата за рязане
Обхват на доставката
Насоки
Размери на зеленчукорезачката
| Ширина | 430 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 285 mm |
| Височина | 691 mm |
Размери на масата за рязане
| Ширина | 213 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 289 mm |
| Височина | 244 mm |
Детайли
| Вид уред | резачка за зеленчуци |
|---|---|
| Капацитет | 3 l |
Стойности
| Мощност | 735 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 220 - 240 волт |
| Честота | 50 Hz - 60 Hz |
| Фаза(и) | 1N/PE |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 24 kg |
| Нетно тегло | 21 kg |