Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
ЗАБЕЛЕЖКА
Изпълнение
Качество
Температурата на пресоване на семената варира в широки граници. Ето няколко примера:
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 190 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 500 mm |
| Височина | 290 mm |
Детайли
| Материал | Хром-никелова стомана AISI 201, Неръждаема стомана AISI 304 |
|---|---|
| Цвят | Сив |
| Сила на натиска | 5-8 kg/h |
Стойности
| Мощност | 1,80 kW |
|---|---|
| Напрежение | 230V |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 15,06 kg |
| Нетно тегло | 12,10 kg |