Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Варианти на дозиране
Качество
Насоки
Размери
| Ширина | 189 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 283 mm |
| Височина | 590 mm |
Детайли
| Материал | Алуминий |
|---|---|
| Цвят | Бял |
| Операция | Сензорен екран |
| Обхват на смилане | 0-1000 микрона |
| Скорост | 1.480 оборота в минута |
Стойности
| Мощност | 270 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 230V |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 14 kg |
| Нетно тегло | 12,10 kg |