Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Обхват на доставката
Насоки
Указания
Размери
| Ширина | 480 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 550 mm |
| Височина | 785 mm |
Детайли
| Материал | Пластмаса, Неръждаема стомана |
|---|---|
| Цвят | Черно |
| Операция | Сензорен екран |
| Контейнер за зърна | 600 g |
| Брой контейнери за прах | 2 |
| Капацитет на контейнер за прах | 1 kg |
| Вместимост на контейнера за събиране | 75 Шайби за кафе |
| Брой програми | 30 |
| Капацитет на тавата за отцеждане | 1,50 l |
Стойности
| Мощност | 1,90 kW |
|---|---|
| Напрежение | 230V |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставя се монтиран | |
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Брутно тегло | 53 kg |
| Нетно тегло | 43 kg |