Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Програми
Приложение
Качество
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 531 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 600 mm |
| Височина | 461 mm |
| Отворена височина | 787 mm |
Размери на камерата
| Ширина | 440 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 448 mm |
| Височина | 190 mm |
Детайли
| Материал | Акрил, Неръждаема стомана |
|---|---|
| Операция | Цифров |
| Капацитет на помпата | 16 l/h |
| Обем на камерата | 25 l |
| Заваръчна лента | 410 mm |
| Използваема площ | 385 mm |
| Максимален размер на чантата | 400 mmx550 mm |
| Ниво на шум | 70 dB |
| Дължина на кабела | 2000 mm |
Стойности
| Мощност | 900 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 230V |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 64 kg |
| Нетно тегло | 60,90 kg |