Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Програми
Приложение
Качество
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 415 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 603 mm |
| Височина | 460 mm |
| Отворена височина | 789 mm |
Размери на камерата
| Ширина | 434 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 343 mm |
| Височина | 195 mm |
Детайли
| Материал | Акрил, Неръждаема стомана AISI 304 |
|---|---|
| Операция | Цифров |
| Капацитет на помпата | 10 m³/h |
| Обем на камерата | 19 l |
| Заваръчна лента | 310 mm |
| Използваема площ | 380 mm |
| Максимален размер на чантата | 300 mmx400 mm |
| Ниво на шум | 70 dB |
| Дължина на кабела | 2000 mm |
Стойности
| Мощност | 600 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 230V |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 50 kg |
| Нетно тегло | 46,30 kg |