Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Принцип на функциониране на индукционен капак
Изпълнение
Качество
Обхват на доставката
Насоки
Указания
Размери
| Ширина | 2.400 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 1.200 mm |
| Височина | 450 mm |
Размери филтър
| Ширина | 400 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 500 mm |
Детайли
| Вид уред | вентилационен капак |
|---|---|
| Производителност на подавания въздух | 1.700 m³/h |
| Брой филтри | 4 |
Стойности
| Напрежение | 230V |
|---|---|
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 110,40 kg |
| Нетно тегло | 92 kg |