Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Обхват на доставката
Насоки
Опционални аксесоари:
Размери
| Ширина | 600 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 600 mm |
| Височина | 410 mm |
Размери мивка
| Ширина | 500 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 300 mm |
| Височина | 300 mm |
Размери на кошницата
| Ширина | 145 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 290 mm |
| Височина | 160 mm |
Детайли
| Връзка за вода | 3/8" |
|---|
Стойности
| Връзка | Електрически |
|---|---|
| Мощност | 8,25 kW |
| Напрежение | 400V |
| Фаза(и) | 3N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 40 kg |