Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Нашата препоръка
Качество
Охлаждане
Вътрешно оборудване
Свързване
Размери
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 2.100 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 800 mm |
| Височина | 870 mm |
Детайли
| Брой врати | 3 |
|---|---|
| Брутен обем | 456 l |
Охлаждане
| Хладилен фактор | Циркулиращ въздух |
|---|---|
| Хладилен | R290 |
| Размразяване | Система за въздушен поток |
Стойности
| Мощност | 240 Watt |
|---|
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 210 kg |
| Нетно тегло | 200 kg |