Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Нашата препоръка
Качество
Охлаждане
Хладилни отделения
Хладилен дисплей
Вътрешно оборудване
Обхват на доставката
ЗАБЕЛЕЖКА
Насоки
Техническа информация за хладилната маса
Размери
| Ширина | 1.550 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 800 mm |
| Височина | 1.540 mm |
Фиксирани размери
| Ширина | 600 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 400 mm |
| Измерване на отделенията | BG 600 x 400 |
Размери на вратата
| Ширина | 540 mm |
|---|---|
| Височина на вратата | 620 mm |
Детайли
| Нетен обем | 190 l |
|---|---|
| Крака от неръждаема стомана | (регулируеми по височина) Ø 40 mm |
| Дебелина на неръждаемата стомана | 0,90 mm |
| Брой врати | 1 |
| Чекмеджета | 5 |
Охлаждане:
| Хладилен фактор | Статичен |
|---|---|
| Хладилен | R600a |
Стойности
| Връзка | Електрически |
|---|---|
| Изходна маса за охлаждане | 275 Watt |
| Средна мощност (kW/24 h) | 1,80 kW |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Техническа информация за хладилната витрина
Размери
| Ширина | 1.550 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 390 mm |
| Височина | 460 mm |
Детайли
| Подходящ за | 6x GN 1/3 |
|---|
Охлаждане
| Хладилен фактор | Статичен |
|---|---|
| Размразяване | Ръководство |
| Хладилен | R600a |
| Температурен диапазон | °C bis 10 °C |
Стойности
| Връзка | Електрически |
|---|---|
| Капацитет на витрината на охлаждащото устройство | 110 Watt |
| Средна мощност (kW/24 h) | 1,3 kW |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Общи размери
| Ширина | 1.550 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 800 mm |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 351 kg |