Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Стена строителство
Cell дъно
Изолация
Surface
Характеристики на вратата
Указания
Насоки
Опционални аксесоари:
Размери
| Ширина | 1.035 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 1.035 mm |
| Височина | 2.110 mm |
Вътрешни размери
| Ширина | 870 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 870 mm |
| Височина | 1.950 mm |
Вътрешни размери на врата
| Ширина | 650 mm |
|---|---|
| Височина | 1.850 mm |
Детайли
| Обем | 1,47 m³ |
|---|---|
| Температура | -8 °C до 65 °C |
| Температурни разлики | до 40 K (DIN 2055) |
| Обемно тегло | 40 bis 45 kg/m³ |
| Цвят на повърхността | RAL 9.002 |
| Максимално натоварване/гумено колело | 200 kg |
| Допустимо натоварване на повърхността | 30.000 N |
| Дебелина на материала | 0,63 mm |
| Изолация | 80 mm |
| Област на натоварване | 4 cm² |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 205 kg |