Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Стена строителство
Cell дъно
Изолация
Surface
Характеристики на вратата
Указания
Насоки
Опционални аксесоари:
Размери
| Ширина | 1.200 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 1.200 mm |
| Височина | 2.010 mm |
Вътрешни размери
| Ширина | 1.040 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 1.040 mm |
| Височина | 1.850 mm |
Вътрешни размери на врата
| Ширина | 580 mm |
|---|---|
| Височина | 1.845 mm |
Детайли
| Обем | 1,80 m³ |
|---|---|
| Плътност на изолацията | 108 kg кг на кубичен метър |
| Дебелина на материала | 0,50 mm |
| Изолация | 80 mm |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 201 kg |