Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 435 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 515 mm |
| Височина | 810 mm |
Вътрешни размери
| Ширина | 380 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 380 mm |
| Височина | 440 mm |
Детайли
| Чекмеджета | 3 |
|---|---|
| Капацитет | 50 l |
| Ниво на шум | 39 dB |
| Панта за врата | дясна |
Охлаждане
| Температура | 0 °C до 10 °C |
|---|---|
| Размразяване | Автоматичен |
| Хладилен агент | R600a / 0,02 kg |
| Климатичен клас | N |
| Клас на енергийна ефективност | D |
Стойности
| Мощност | 76 Watt |
|---|---|
| Консумация на енергия kwh/24h | 0,15 |
| Напрежение | 220 - 240 волт |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 38,51 kg |