Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 1.500 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 695 mm |
| Височина | 2.080 mm |
Детайли
| Материал | Листови метали, Стомана |
|---|---|
| Цвят | Черно |
| Капацитет | 1.500 l |
| Капацитет на натоварване | до 90 kg |
| Отварящи се врати | 3 |
| Носещи решетки | 12 брой |
Охлаждане
| Температура | 1 °C до 9 °C |
|---|---|
| Хладилен фактор | Циркулиращ въздух |
| Хладилен агент | R290 / 0,21 kg |
| Климатичен клас | 4 |
Стойности
| Мощност | 1,10 kW |
|---|---|
| Напрежение | 220 - 240 волт |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 213 kg |