Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Нашата препоръка
Качество
Охлаждане
Вътрешно оборудване
Свързване
Размери
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 820 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 920 mm |
| Височина | 2.080 mm |
Вътрешни размери
| Ширина | 624 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 862 mm |
Размери на скарите
| Ширина | 600 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 400 mm |
Детайли
| Тип на устройството | Хладилник за хлебни изделия |
|---|---|
| Контейнер / тави | 28 X GN 40x60 |
| Обем | 850 livre |
Охлаждане
| Хладилен фактор | Циркулиращ въздух |
|---|---|
| Хладилен | R290 |
| Температура | -2 °C до 8 °C |
Стойности
| Захранване | ток |
|---|---|
| Мощност | 319 Watt |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 168 kg |
| Нетно тегло | 167 kg |