Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Хладилни отделения
Обхват на доставката
Указания
Насоки
Размери
| Ширина | 495 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 580 mm |
| Височина | 1.275 mm |
Вътрешни размери
| Ширина | 414 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 430 mm |
| Височина | Вътрешен размер отгоре 438 mm / долу 670 mm |
Детайли
| Работна сила на звука | 41 dB |
|---|---|
| Хладилен агент | R600a / 0,03 kg |
| Охлаждане | компресор |
Стойности
| Мощност | 90 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 220 - 240 волт |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 62 kg |