Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Охлаждане
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 656 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 653 mm |
| Височина | 1.892 mm |
Детайли
| Капацитет | 400 l |
|---|---|
| Температура | 5 °C до 18 °C |
| Сила на звука | 70 dB |
| Хладилен агент | R290 / 0,12 kg |
| Климатичен клас | 4 |
Стойности
| Мощност | 500 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 230V |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 204 kg |