Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Размери
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 530 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 360 mm |
| Височина | 1.184 mm |
Детайли
| Размер на отделението | B 420 mm x T 280 mm |
|---|---|
| Максимален капацитет на натоварване на рафт | 40 kg |
| Разстояние между тавите за печене | 5 cm |
| Диаметър на ролката | 14 cm |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 47 kg |