Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Фурна
Обслужване/Управление
Възможности за готвене
Указания
Насоки
Размери
| Ширина | 814 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 832 mm |
| Височина | 615 mm |
Детайли
| Материал | Неръждаема стомана AISI 304 |
|---|---|
| Капацитет | 4 x GN 1/1 или EN 600x400 |
| Температура до | 260 °C |
| Операция | Ръководство |
| Връзка за вода | R 3/4" инч (с винт, женски) |
| Осветление | Халогенни |
| Парообразуване | регулируемо директно впръскване |
| Разстояние между релсите за вмъкване | 80 mm |
Стойности
| Мощност | 7,20 kW |
|---|---|
| Напрежение | 400V |
| Фаза(и) | 3N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 79 kg |
| Нетно тегло | 67,50 kg |