Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Охлаждане
Хладилни отделения
Вътрешно оборудване
Свързване
Размери
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 1.400 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 810 mm |
| Височина | 2.150 mm |
Вътрешни размери
| Ширина | 1.283 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 670 mm |
| Височина | 1.450 mm |
Размери на скарите
| Скари | GN 2/1 |
|---|
Детайли
| Продукт | Хладилник |
|---|---|
| Продукт | Фризер |
| Нетен обем | 1.400 l |
| Вид на вратата | Масивна врата |
Охлаждане
| Хладилен фактор | Циркулиращ въздух |
|---|---|
| Хладилен | R290 |
| Температура | -2 °C °C до 8 °C |
Стойности
| Захранване | ток |
|---|---|
| Мощност | 790 Watt |
| Напрежение | 220V |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 298 kg |
| Нетно тегло | 288 kg |