Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Обхват на доставката
Директиви
Детайли
| Кана за мляко | 350 & 600 мл |
|---|---|
| Тампер | Ø 58 мм |
Размери на кутията
| Ширина | 320 мм |
|---|---|
| Дълбочина | 220 мм |
| Височина | 350 мм |
Доставка
| Тип на доставка | парцел |
|---|---|
| Състояние при доставка | монтирано |
| Тегло | 1,5 kg |