Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Фурна
Обслужване/Управление
Възможности за готвене
Указания
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 937 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 821 mm |
| Дълбочина с дръжка | 885 mm |
| Височина | 715 mm |
Детайли
| Вид уред | конвектомат Sensitiv Digital |
|---|---|
| Операция | Сензорен екран |
| Капацитет | 5x GN1/1 |
| Температура до | 260 °C |
| Връзка за вода | 3/4" инч (с винт, женски) |
Фурна
| Осветление | Халогенни |
|---|---|
| Парообразуване | регулируемо директно впръскване |
| Контейнер / тави | 5 X GN 1/1 |
| Разстояние между релсите за вмъкване | 80 mm |
Стойности
| Мощност | 10,80 kW |
|---|---|
| Напрежение | 230/400V |
| Фаза(и) | 1N/PE-3N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставя се монтиран | |
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Тегло | 104 kg |