Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Стенни хладилни рафтове
Маса за охлаждане
Обхват на доставката
Насоки
Общи размери
| Ширина | 1.350 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 800 mm |
| Височина | 2.100 mm |
Монтиран на стената шкаф за охлаждане
| Ширина | 1.350 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 451 mm |
| Височина | 589 mm |
| Брой врати | 3 |
| Ширина на вратата | 430 mm |
Неохлаждано пространство на рафта
| Ширина | 1.350 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 395 mm |
| Височина | 333 mm |
| Височина на горния рафт | 165 mm |
| Височина на долния рафт | 138 mm |
Плот
| Ширина | 1.350 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 405 mm |
| Дебелина на плота | 45 mm |
| Работна височина | 800 mm |
Охлаждаща маса
| Ширина | 1.350 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 800 mm |
| Височина | 640 mm |
| Брой врати | 3 |
| Ширина на вратата | 429 mm |
Детайли
| Полезен обем | 520 l |
|---|---|
| Осветление | LED |
| Крака | Регулиране на височината |
Охлаждане
| Температура | 2 °C до 8 °C |
|---|---|
| Хладилен фактор | Статичен |
| Хладилен | R290 |
Стойности
| Мощност | 500 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 220V |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 240 kg |
| Нетно тегло | 185 kg |