Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Енергоспестяващо
Изпълнение
Качество
Обхват на доставката
Насоки
Външни размери
| Ширина | 605 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 658 mm |
| Височина | 855 mm |
Вътрешни размери
| Ширина | 510 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 485 mm |
| Височина | 620 mm |
| Разстояние между релсите за вмъкване | 55 mm & 70 mm |
Детайли
| Брутен обем | 200 l |
|---|---|
| Изолация на вратата | 55 mm |
| Вид на вратата | Масивна врата |
Охлаждане
| Температура | 2 °C °C до 8 °C |
|---|---|
| Хладилен фактор | Статичен |
| Размразяване | Автоматичен |
| Хладилен агент | R600a / 0,04 kg |
Стойности
| Режим на работа | Електрически |
|---|---|
| Мощност | 100 Watt |
| Консумация на енергия kW/24h | 1,20 |
| Напрежение | 220 - 240 волт |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 50 kg |
| Нетно тегло | 44 kg |